• 0545 463 3435
 • info@eurorecycle.com.tr
 • P.tesi-Cuma 08:00-18:00
 • Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
 • NELER YAPIYORUZ?

  ABS

  Akrilonitril bütadien stiren veya kısaltılmış ismi ile ABS kalıp yolu ile üretilen ürünlerde çok yaygın olarak kullanılan hafif ve sert bir polimerdir. Esnek plastik talepleri için..

  DEVAMINI OKU!
  HDPE

  HDPE (yüksek yoğunluklu polietilen) petrolden elde edilen yüksek yoğunluklu polietilen üründür. Yüksek yoğunluklu olduğu kimyasal maddelere karşı direnci diğer polietilenlere..

  DEVAMINI OKU!
  LDPE

  LDPE (Alçak yoğunluklu polietilen), monomer etilen yapılmış bir termoplastik malzeme olarak tanımlanmaktadır. Bu serbest radikal polimerizasyonu yoluyla yüksek basınçlı süreci..

  DEVAMINI OKU!
  PA66

  Plastikler içerisinde en dayanıklısı olarak bilinen PA6.6 poliamidler aynı zamanda en yüksek ergime noktasına da sahiptir. Yarı kristal bir yapısı vardır. 265 derecede..

  DEVAMINI OKU!
  PA66 GF30

  PA66 GF30 polimerler, %30 cam elyaf eklenmiş bir PA 66 polyamid türüdür. Daha yüksek dayanım, sertlik, sünme dayanımı ve boyutsal kararlılık gibi üstün mekanik..

  DEVAMINI OKU!
  PET

  PET (polietilen tereftalat) malzemeler göreceli olarak yüksek yoğunluklu bir polyester olup genelde talaşlı imalat için standart yarı mamul olarak üretilir. PET ya amorf ya da..

  DEVAMINI OKU!
  PVC

  PVC (Polivinil klorür) çok geniş kullanım alanı olan bir plastik türüdür. Kimya endüstrisinde en değerli ürünlerden biridir. Dünyada PVC’nin %50’den fazlası yapı sektöründe..

  DEVAMINI OKU!
  TPU

  TPU (Termoplastik poliüretan), elastikiyet, şeffaflık ve gres, yağ ve aşınmaya karşı direnç gibi birçok önemli özelliğe sahip bir poliüretan plastik sınıfına dahildirler..

  DEVAMINI OKU!
  POM

  Polioksimetilen (POM) aynı zamanda polyasetal veya asetal olarak da bilinir. ABD şirketi Celanese, Celcon adıyla kendi POM’unu satmaya başlamıştır. Bir yıl sonra..

  DEVAMINI OKU!